Strona główna Napisz do nas Strona główna O nas Komunikaty Kontakt
Liczba odwiedzin:
Brydż sportowy
Turystyka
Taniec
Kręgle i bowling
Szachy i waracaby
Warcaby polskie (warcaby stupolowe zwane międzynarodowymi) to dyscyplina sportowa będąca międzynarodową odmianą znanej gry planszowej - warcaby. Powstała we Francji w pierwszej połowie XVIII wieku.
więcej...

Kręgle i bowling

bowling

KRĘGLE KLASYCZNE

2020

PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

PUCK 17-21.06.2020

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3            4              611

BEATA CHRAŚCINA                  B3            13            489

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                     B1           2              528

KRZYSZTOF TARKOWSKI         B1          11             246

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI        B2          12             475

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

 

2019

 

GRAND PRIX


GOSTYŃ 5-8.12.2019


IMIĘ NAZWISKO               KAT  MIEJSCE     WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3           5              596

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                     B1           1              606

GRZEGORZ KANIKUŁA             B3           1              720

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 5-8.12.2019


IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE     WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3           4              632

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                     B1           1              566

KRZYSZTOF TARKOWSKI         B1           5              328

MARIUSZ KOZYRA                     B2           5              631

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI        B2          16             495

GRZEGORZ KANIKUŁA             B3           3              700

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR POLSKI

PUCK 3-6.10.2019

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE     WYNIK

KOBIETY                                                       

ANNA MARCHEWKA                           B2           9                   393

EMILIA SAWINIEC                                B3           2                   583

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                              B1           2                   514

GRZEGORZ KANIKUŁA                      B3           1                   689

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ---- GRAND PRIX

BRZESKO 29.08-1.09.2019

Jedyną naszą reprezentantką była EMILIA SAWINIEC

kategoria B3 wywalczyła 4 miejsce wynikiem 621 kręgli

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BRZESKO 29.08-1.09.2019

IMIĘ NAZWISKO                KAT  MIEJSCE     WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3           1                  653

MĘŻCZYŹNI                                                    

GRZEGORZ KANIKUŁA             B3           3              683

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

 

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY

POZNAŃ 8-11.08.2019


IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE     WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3           2              640

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZBIGNIEW OLBRYŚ                   B1           8              239

KRZYSZTOF TARKOWSKI        B1            9              204

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI        B2           9              538

KAROL OLBRYŚ                         B3         13              471

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

VII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W KRĘGLACH KLASYCZNYCH

Puck 19-23.06.2019

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

BEATA CHRAŚCINA                  B3            10             477

ELŻBIETA MALINOWSKA         B3            13             428

MĘŻCZYŹNI                                                    

KRZYSZTOF TARKOWSKI        B1             3     466+372=838

MARIUSZ KOZYRA                    B2            9              537

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI        B2          13             476

PIOTR WOŹNICZKA                   B2          17             406

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

 

XIX MISTRZOSTWA EUROPY

CHORWACJA ZAGRZEB 28.05-03.06.2019

W składzie reprezentacji polski mieliśmy dwóch przedstawicieli naszego Klubu byli

to Zdzisław Koziej i Grzegorz Kanikuła.

W kategorii Team Mężczyzn wywalczyli Mistrza Europy.

Zdzisław Koziej w kategoriach Indyvidual B1 i Single Event wywalczył Mistrza Europy

dołożył do tego jeszcze Vice-Mistrza Europy w kategorii Mix Tandem B1

Grzegorz Kanikuła wywalczył Mistrza Europy w kategorii Mix Tandem

Wspaniały występ naszych zawodników.

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

FINAŁ INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

BRZESKO 12-13.04.2019

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3            3       661+607=1268

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                     B1           2        544+542=1086

MARIUSZ KOZYRA                     B2           7              609

GRZEGORZ KANIKUŁA             B3           1        742+767=1509

767 TO NOWY REKORD POLSKI KATEGORII B3

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 22-23.03.2019

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3            4              632

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                     B1           2              566

KRZYSZTOF TARKOWSKI         B1           9              318

MARIUSZ KOZYRA                     B2           7              598

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI        B2          13             517

GRZEGORZ KANIKUŁA             B3           2              672

LUCJAN FIUTA                           B3          17             472

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR POLSKI

Gostyń 14-17.03.2019

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC                      B3            3       584+606=1190

ELŻBIETA MALINOWSKA         B3           16              451

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2018

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 6-9.12.2018

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC               B3         4           637

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            625

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

GRAND PRIX POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 14-15.09.2018

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                       

EMILIA SAWINIEC               B3         3           579

MĘŻCZYŹNI                                                    

GRZEGORZ KANIKUŁA        B3         2            688

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

BRZESKO

W zawodach udział wzięła z bardzo dobrym powodzeniem nasza męska

reprezentacja w składzie:

Zdzisław Koziej, Mariusz Kozyra, Grzegorz Kanikuła  

480 kręgli          617 kręgli            710 kręgli  sumą 1807 kręgli wywalczyli

DRUŻYNOWEGO MISTRZA POLSKI

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

PUCK 13-17.06.2018

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1         2            503

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 20-21.04.2018

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY                                                        ELIMINACJE FINAŁ SUMA

EMILIA SAWINIEC               B3         3           597    614   1211

MĘŻCZYŹNI                                                    

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1         1            623     639   1262

GRZEGORZ KANIKUŁA        B3         1            713     668    1381

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 22-25.03.2018

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA            B2        12            413

EMILIA SAWINIEC                 B3         2             617

BEATA CHRAŚCINA              B3        18           365

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1         1            572

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI   B2        15           463

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2017

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 7-10.12.2017

Jedyną reprezentantką naszego Klubu w tym turnieju startując z powodzeniem

w kategorii B3 była EMILIA SAWINIEC zdobywając pierwsze miejsce

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 20-21.10.2017

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1         2            541

KRZYSZTOF TARKOWSKI    B1         5            383

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI   B2        10           497

GRZEGORZ KANIKUŁA        B3         1            699

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BRZESKO 17-20.08.2017

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

RENATA WILK                       B2        10            493

EMILIA SAWINIEC                 B3         4             574

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          4            419

MARIUSZ KOZYRA               B2          3            617

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         10           508

MICHAŁ CZARSKI                B2         13           470

HENRYK KOZYRA                B2         16           432

PIOTR WOŹNICZKA             B2         18           385

MIXTY

EMILIA SAWINIEC STANISŁAW FORTKOWSKI 3 miejsce

MARIUSZ KOZYRA JOLANTA FIJAŁ 6 miejsce

RENATA WILK JAN ZIĘBA 9 miejsc

MICHAŁ CZARSKI MAŁGORZATA KASPRZYCKA 24 miejsce

KRZYSZTOF TARKOWSKI MARIA JĘDRYSZCZYK 26 miejsce

HENRYK KOZYRA PAWEŁ WOJCIECHOWSKI 28 miejsce

PIOTR WOŹNICZKA RAFAŁ SARBINOWSKI 31 miejsce

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ CZARNA KULA

POZNAŃ 3-6.08.2017

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA            B2        11            485

EMILIA SAWINIEC                 B3         1            884

ELŻBIETA MALINOWSKA    B3        11           427

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          6            359

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         16           467

MICHAŁ CZARSKI                B2         17           459

PIOTR WOŹNICZKA             B2         19           422

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

PUCK 22-25.06.2017

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA            B2        15            396

EMILIA SAWINIEC                 B3         1             579

BEATA CHRAŚCINA              B3        11           414

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          2            444

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         13           465

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XVII MISTRZOSTWA EUROPY

SERBIA APATIN 29.05-04.06.2017

W reprezentacji Polski wystąpiło troje zawodników naszego Klubu

oto  ich wyniki:

EMILIA SAWINIEC

wywalczyła indywidualnie B3 7 miejsce wynikiem 661 kręgli

a w Mix Tandem B3 razem z ALBERTEM SORDYL 4 miejsce z minimalną

stratą do strefy medalowej

ZDZISŁAW KOZIEJ

wywalczył indywidualnie B1 wynikiem 1206 kręgli Vice Mistrza Europy

w Mix Tandem B1 razem z REGINĄ SZCZYPIORSKĄ 5 miejsce

GRZEGORZ KANIKUŁA

wywalczył indywidualnie B3 wynikiem 1519 kręgli Vice Mistrza Europy

w Mix Tandem B3 razem z IRENĄ CURYŁO 8 miejsce

W kategorii Team Men wystąpili

ZDZISŁAW KOZIEJ i GRZEGORZ KANIKUŁA zdobywając tytuł

MISTRZA EUROPY
---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ------

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 20-23.04.2017

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA            B2        10            393

EMILIA SAWINIEC                 B3         1             667

BEATA CHRAŚCINA              B3        13           426

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            621

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          2            419

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         16           442

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ------

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

10-11.03.2017 TOMASZÓW MAZOWIECKI

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA            B2        14               428

EMILIA SAWINIEC                 B3         2               622

ELŻBIETA MALINOWSKA     B3        15              408

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1              588

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          2              492

MICHAŁ CZARSKI                B2          14             461

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2          15             460

PIOTR WOŹNICZKA             B2           17            315

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3            2             674

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

23-25.03.2017 TOMASZÓW MAZOWIECKI

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE   ELIMINACJE FINAŁ SUMA

EMILIA SAWINIEC                B3           2             631          653    1284

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          2             545          575     1120

KRZYSZTOF TARKOWSKI    B1         5             408          404      812

GRZEGORZ KANIKUŁA        B3          3             647         706     1353

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2016


PUCHAR POLSKI

20-22.10.2016 TOMASZÓW MAZOWIECKI

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           2             604

BEATA CHRAŚCINA             B3         12            420

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          2             434

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2          6              480

PIOTR WOŹNICZKA              B2         7               395

JÓZEF DUBICKI                     B3       12               404
---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BRZESKO  25 -28.08.2016


IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           1            624

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ CZARNA KULA

POZNAŃ 04-06.08.2016

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE   ELIMINACJE FINAŁ SUMA

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA           B2           6             481

EMILIA SAWINIEC                B3           2             603          637  1240

MAŁGORZATA KASPRZYCKA B3     10           495

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI    B1          1            483         437   920

MARIUSZ KOZYRA                B2          5            605

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

PUCK 22-26.06.2016

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE   ELIMINACJE FINAŁ SUMA

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA           B2          11           357

EMILIA SAWINIEC                B3           4            590

BEATA CHRAŚCINA             B3         10            423

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          2            369          409    778

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         15           418

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR ŚLĄSKA CZARNA PERŁA

ŁAZISKA GÓRNE CZERWIEC 2016

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           2            658

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            594

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 28.04-01.05.2016

Jedyną naszą reprezentantką była BEATA CHRAŚCINA startująca

w kategorii B3 wywalczyła 8 miejsce wynikiem 440 kręgli

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XVI MISTRZOSTWA EUROPY

Już podczas pierwszego dnia rywalizacji Polska Drużyna Kobiet w składzie

której wystąpiła nasza zawodniczka Emilia Sawiniec zdobyła brązowy

medal.

W drużynie mężczyzn wystąpiło dwóch naszych zawodników Zdzisław

Koziej i Grzegorz Kanikuła wywalczyli VICE MISTRZA EUROPY

W kategorii Mix Tandem B3 Tytuł VICE-MISTRZÓW EUROPY zdobyła para:

Emilia Sawinieci Albert Sordyl

Brązowy medal w kategorii Single B3 kobiet zdobyła Emilia Sawiniec

W kategorii B1 mężczyzn Single oraz Indyvidual podwójny tytuł

MISTRZA EUROPY zdobył Zdzisław Koziej

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

GOSTYŃ 8-9.04.2016

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE   ELIMINACJE FINAŁ SUMA

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           1            638         595      1233

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            547          586     1133

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          3            394          407       801

MARIUSZ KOZYRA               B2          9            585

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3          2            723          672      1395

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 18-19.03.2016


IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

ANNA MARCHEWKA           B2          18           416

EMILIA SAWINIEC                B3           2            653

BEATA CHRAŚCINA            B3          17           491

ELŻBIETA MALINOWSKA   B3          18           483

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            585

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          4            455

MARIUSZ KOZYRA               B2          9            583

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         16            508

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3          3             699

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2015

IV MISTRZOSTWA POLSKI MIX TANDEM

TOMASZÓW MAZOWIECKI 2015

Nasi reprezentanci mix tandem w kategorii B3 w składzie:

EMILIA SAWINIEC i GRZEGORZ KANIKUŁA

wywalczyła MISTRZA POLSKI

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

IV DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 16-17.10.2015

                         Drużyna męska w składzie:

ZDZISŁAW KOZIEJ        B1 wynik 589 kręgli

MARIUSZ KOZYRA        B2 wynik 588 kręgli

GRZEGORZ KANIKUŁA B3 wynik 690 kręgli

                                            SUMA 1867kręgli

                          wywalczyli MISTRZA POLSKI

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BRZESKO 27-30.08.2015

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           1            590

BEATA CHRAŚCINA             B3          6            508

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            553

MIXTY 

EMILIA SAWINIEC 4 miejsce 

BEATA CHRAŚCINA 7 miejsce

ZDZISŁAW KOZIEJ 4 miejsce

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

PUCK 25-28.06.2015


IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           2            589

BEATA CHRAŚCINA             B3          10          515

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          2            433

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2         13           514

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2         17           421

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

GOSTYŃ 21-24.05.2015

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE   ELIMINACJE   FINAŁ    SUMA

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI  B1      1                 431       418        849

WOJCIECHOWSKI PAWEŁ  B2     10                484

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

TURNIEJ PUCHAR ŚLĄSKA DWUMECZ

RACIBÓRZ 12-14.06.2015

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE       WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           2            581

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          1            526

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

IMIĘ NAZWISKO                        KAT  MIEJSCE   ELIMINACJE FINAŁ SUMA

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3           1            623         589      1212

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1          2            547          545     1092

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1          4            437          442       879

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3          2            665          699      1364

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 19-22.03.2015


IMIĘ NAZWISKO                         KAT                MIEJSCE    WYNIK

KOBIETY

ANNA MACIĄG                      B1                  10          271

EMILIA SAWINIEC                B3                    2           608 

BEATA CHRAŚCINA             B3                  11          501

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1                  1            592

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1                  4            484

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2                 17           485

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2                 18           467

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3                  3            687


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

2014

PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ

TOMASZÓW MAZOWIECKI 9-12.10.2014


IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3                   1             640

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1                   2            486

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2                   8            520

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PUCKU

7-10.08.2014 PUCK


IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3                   2            595

BEATA CHRAŚCINA            B3                  16           387

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1                   1            425

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2                 10            484

LUCJAN FIUTA                     B3                 14            480

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR PODKARPACIA

BRZESKO 27-29.06.2014


IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3                   2            627

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1                   2            593

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1                  3            425

MARIUSZ KOZYRA               B2                  3            542

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2                  8            462

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

MISTRZOSTWA EUROPY

TOMASZÓW MAZOWIECKI 22.06.2014


Indywidual

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 7 miejsce

wynikiem 593 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Indywidual

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył VICE MISTRZA EUROPY

wynikiem 590 oraz 610 suma1200 kręgli


KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 14 miejsce wynikiem 418 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 10 miejsce

wynikiem 692 oraz 694 suma 1386 kręgli

Kategoria TEAM

Polska reprezentacja z GRZEGORZEM KANIKUŁA i ZDZISŁAWEM KOZIEJ

oraz KRZYSZTOF TARKOWSKI

w składzie wywalczyła 1 miejsce wynikiem 3869 kręgli

Polski reprezentacja kobiet z EMILIĄ SAWINIEC

w składzie wywalczyła 2

miejsce

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----


FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

Gostyń


IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

KOBIETY

EMILIA SAWINIEC                B3                   3        553 i 569 suma 1122

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1                   2       508 i 576 suma 1084

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1                   10          311

EUGENIUSZ ŁUSIAK             B2                   9           528

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI   B2                  10          528

GRZEGORZ KANIKUŁA         B3                  1        683 i 732 suma 1415

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 7-8.03.2014


IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

KOBIETY

ANNA MACIĄG                     B1                   7            257

EMILIA SAWINIEC                B3                   2            620

BEATA CHRAŚCINA            B3                  14            447

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1                   2            492

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1                   2            467 grupa druga

EUGENIUSZ ŁUSIAK             B2                   5           603

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI   B2                   7           581

GRZEGORZ KANIKUŁA         B3                  2           693

LUCJAN FIUTA                       B3                10           462

Finaliści na niebiesko

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----


2013

II MISTRZOSTWA POLSKI PAR I MIKSTÓW

Tarnowo Podgórne 10-12.10.2013

Imię i nazwisko                 kat           wynik            miejsce

Pary

EMILIA SAWINIEC               B3            660                   2

IRENA CURYŁO                   B3            706    1366

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1            650                  2

KRZYSZTOF TARKOWSKI  B1            5741224

GRZEGORZ KANIKUŁA      B3             679                  1

ALBERT SORDYL               B3             748    1427

Miksty

ZDZISŁAW KOZIEJ              B1             660                  3

KAROLINA RZEPA              B1             606    1266

KRZYSZTOF TARKOWSKI B1             574                  4

KAROLINA TROJAN           B1             602    1176

EMILIA SAWINIEC               B3             660                 6

GRZEGORZ KANIKUŁA      B3             679    1339

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

XIV TURNIEJ O PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ

TOMASZÓW MAZOWIECKI 4-6.10.2013


IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

ZDZISŁAW KOZIEJ                       B1                         2               551 

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI        B2                       15               465 

GRZEGORZ KANIKUŁA              B3                         2               693

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BRZESKO 29.08-1.09.2013

KOBIETY

IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

RENATA WILK                      B2                 7             453

EMILIA SAWINIEC                B3                 3             603

BEATA CHRAŚCINA            B3                 7             441

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI  B1                 2             478

MARIUSZ KOZYRA              B2                 6             578

MICHAŁ CZARSKI                B2                 8             523

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2                 18            414

LUCJAN FIUTA                    B3                 14            436

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

PUCK 7-10.08.2013


KOBIETY

IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

EMILIA SAWINIEC                B3                 1             568

BEATA CHRAŚCINA            B3                 10            427

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1                  1             573          

KRZYSZTOF TARKOWSKI  B1                  2             424

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2                 14            385

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

TURNIEJ O PUCHAR ŚLĄSKA DWUMECZ

Kręgle klasyczne

Kobiety

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 1 miejsce wynikiem 593 kręgle

Mężczyźni

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 1 miejsce wynikiem 557 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 2 miejsce wynikiem 495 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 5 miejsce wynikiem 565 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 2 miejsce wynikiem 679 kręgli

BOWLING

Mężczyźni

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 1 miejsce wynikiem 817 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 2 miejsce wynikiem 724 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 1 miejsce wynikiem 945 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 1 miejsce wynikiem 1032 kręgli

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

XIV MISTRZOSTWA EUROPY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

W KRĘGLE KLASYCZNE

SERBIA, APATIN 21 – 27.05.2013r.

KOBIETY

Indywidual

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 6 miejsce

wynikiem 679 oraz 644 suma 1323 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Indywidual

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył MISTRZA EUROPY

wynikiem 645 oraz 650 suma1295 kręgli

REKORD EUROPY

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 14 miejsce wynikiem 495 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 22 miejsce wynikiem 689 kręgli

Kategoria TEAM

Polska reprezentacja z GRZEGORZEM KANIKUŁA w składzie

wywalczyła 5 miejsce wynikiem 3878 kręgli

Kategoria MIX TANDEM B1

REGINA SZCZYPIORSKA 503 kręgli i ZDZISŁAW KOZIEJ645 kręgli

sumą 1148 kręgli wywalczyli VICE-MISTRZA EUROPY

BARBARA SZYPUŁA 419 kręgli i KRZYSZTOF TARKOWSKI 495 kręgli

sumą 914 kręgli wywalczyli 7 miejsce

Kategoria MIX TANDEM B3

EMILIA SAWINIEC 679 kręgli i ALBERT SORDYL 708 kręgli

sumą 1387 kręgli wywalczyli 7 miejsce

IRENA CURYŁO 688 kręgli i GRZEGORZ KANIKUŁA 689 kręgli

sumą 1377 kręgli wywalczyli 8 miejsce

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

MEMORIAŁ GRAŻYNY BURSKIEJ

TOMASZÓW MAZOWIECKI 10-12.05.2013

KOBIETY

IMIĘ NAZWISKO                           KAT                MIEJSCE    WYNIK

RENATA WILK                      B2                 14           485

EMILIA SAWINIEC                B3                 4             575

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1                 1             513

KRZYSZTOF TARKOWSKI  B1                 2             484

MARIUSZ KOZYRA              B2                 6             604

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2                 24           407

GRZEGORZ KANIKUŁA      B3                 4             667

EUGENIUSZ ŁUSIAK          B3                 13           565

LUCJAN FIUTA                   B3                 21           462


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 11-13.04.2013

Wśród kobiet w finale mieliśmy jedynaczkę w kategorii B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła VICE-MISTRZA POLSKI

wynikiem 608 kręgli

Mężczyźni

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył VICE-MISTRZA POLSKI

wynikiem 532 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 6 miejsce wynikiem 417 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 8 miejsce wynikiem 577 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył MISTRZA POLSKI

wynikiem 690 kręgli

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

14-16.03.2013

Wśród kobiet nasz Klub reprezentowała tylko jedna zawodniczka

EMILIA SAWINIEC w kategorii B3 wywalczyła 2 miejsce wynikiem 555 kręgli

Mężczyźni

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 1 miejsce wynikiem 551 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 3 miejsce wynikiem 406 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 4 miejsce wynikiem 587 kręgli

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI wywalczył 14 miejsce wynikiem 368 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 1 miejsce wynikiem 695 kręgli

LUCJAN FIUTA wywalczył 11 miejsce wynikiem 482 kręgli

Na kolorowo zawodnicy którzy uzyskali awans do finału

P____fina___Gosty__.jpg

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----


2012

MISTRZOSTWA POLSKI PAR I MIKSTÓW

POZNAŃ 6-8.12.2012

Wyniki Par

Kobiety

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wynik 610 kręgli w parze

z ELŻBIETĄ KŁOS Komar PiekaryŚląskie wynik 541 kręgli

sumą 1151 kręgli

wywalczyły 1 miejsce

Mężczyźni

Kategoria B1

KRZYSZTOF TARKOWSKI wynik 482 kręgli

ZDZISŁAW KOZIEJ wynik 577 kręgli

sumą 1059

wywalczyli 1 miejsce

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wynik 682 kręgli w parze

z ALBERTEM SORDYL Pogórze Tarnów wynik 655 kręgli

sumą 1337 kręgli

wywalczyli 2 miejsce

Wyniki Mikstów

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wynik577 kręgli

z REGINĄ SZCZYPIORSKĄ Morena Iława wynik 510 kręgli

sumą 1087 kręgli

wywalczyli 1 miejsce

KRZYSZTOF TARKOWSKI wynik 482 kręgli

z EDYTĄ SIWEK Jutrzenka Częstochowa wynik 419 kręgli

sumą 901 kręgli

wywalczyli 3 miejsce

Kategoria B3

EMILIA SAWINIECwynik 610 kręgli

GRZEGORZ KANIKUŁA wynik 682 kręgli

sumą 1292 kręgli

wywalczyli 2 miejsce

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ POZNAŃ

W turnieju startowało pięcioro naszych zawodników oto ich wyniki

Kobiety

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 3 miejsce wynikiem 541 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJwywalczył1miejsce wynikiem575kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 2 miejsce wynikiem 450 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 5 miejsce wynikiem 584 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 3 miejsce wynikiem 678 kręgli

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ Tomaszów Mazowiecki 5-7.10.2012

Z kobiet w turnieju w kategorii B3 nasz Klub

  reprezentowała jako jedynaczka z powodzeniem

EMILIA SAWINIEC zdobywając 2 miejsce wynikiem 585 kręgli

Mężczyźni

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ zdobył 2 miejsce wynikiem 520 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI zdobył 3 miejsce wynikiem 462 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA zdobył 12 miejsce wynikiem 546 kręgli

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI zdobył 18 miejsce wynikiem 422 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA zdobył 1 miejsce wynikiem 715 kręgli

EUGENIUSZ ŁUSIAK zdobył 16 miejsce wynikiem 517 kręgli

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

VIII PUCHAR ŁUCZNICZKI BYDGOSZCZ 13-16.09.2012

Jedyną reprezentantką naszego Klubu w tym turnieju była zawodniczka

w kategorii B3 EMILIA SAWINIEC zajmując 3 miejsce

wynikiem 662 kręgli


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR PODKARPACIA BRZESKO 30.08-2.09.2012

W turnieju wzięło udział dwoje naszych zawodników

EMILIA SAWINIEC w kategorii B3 wywalczyła 2 miejsce wynikiem 634 kręgli

oraz

ZDZISŁAW KOZIEJ w kategorii B1 wywalczył 1 miejsce wynikiem 529 kręgli

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

MISTRZOSTWA EUROPY

SARAJEWO 29.05-3.06.2012

Z naszego Klubu Polskę reprezentowało dwóch zawodników

w kategorii B1 ZDZISŁAW KOZIEJ

oraz w kategorii B3 GRZEGORZ KANIKUŁA

INDYWIDUALNIE

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 3 miejsce wynikiem 555 kręgli

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 5 miejsce wynikiem 702 kręgli

MIKSTY

B1 REGINA SZCZYPIORSKA 450 kręgli

ZDZISŁAW KOZIEJ 551 kręgli

wynikiem 1001 kręgli wywalczyłi  4 miejsce

B3 IRENA CURYŁO625 kręgli

GRZEGORZ KANIKUŁA 696 kręgli

wynikiem 1321 kręgli wywalczyli 5 miejsce

TEAM MĘŻCZYZN

w składzie:

B1 ZDZISŁAW KOZIEJ 555 kręgli JAN ZIĘBA533 kręgli

B2 STANISŁAW FORTKOWSKI 726 kręgli MIECZYSŁAW KONTRYMOWICZ 665 kręgli

B3 GRZEGORZ KANIKUŁA 696 kręgli ZBIGNIEW STRZELECKI619 kręgli

Sumą 3790kręgli wywalczyli 2 miejsce

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TARNOWSKI

Brzesko

Kobiety

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 2 miejsce wynikiem 610 kręgli BEATA CHRAŚCINA wywalczyła 10 miejsce wynikiem 451 kręgli

Mężczyźni

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 1 miejsce wynikiem 571 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 2 miejsce wynikiem 482 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 3 miejsce wynikiem 592 kręgli

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI wywalczył 10 miejsce wynikiem 490 kręgli

Kategoria B3

LUCJAN FIUTA wywalczył 9 miejsce wynikiem 502 kręgli


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

Brzesko 12-15.04.2012

KOBIETY

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 5 miejsce wynikiem 597 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 2 miejsce wynikiem 558 kręgli KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 4 miejsce wynikiem 454 kręgli Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 5 miejsce wynikiem 678 kręgli


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

GOSTYŃ 15-17.03.2012

Kobiety

kategoria B2

ANNA BRYDA wynikiem 511 kręgli wywalczyła 5 miejsce

Mężczyźni

kategoria B1

KRZYSZTOF TARKOWSKI wynikiem 431 kręgli wywalczył 1 miejsce

kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wynikiem 519 kręgli wywalczył 9 miejsce

HENRYK KOZYRA wynikiem 452 kręgli wywalczył 15 miejsce

kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wynikiem 668 kręgli wywalczył 2 miejsce

LUCJAN FIUTA wynikiem 440 kręgli wywalczył 13 miejsce

Wyróżnieni kolorem awansowali do finału

Ponadto w finale reprezentować nasz Klub będą zeszłoroczni medaliści Mistrzostw Polski są to EMILIA SAWINIEC i ZDZISŁAW KOZIEJ

DSC071041.JPG

Nasi zawodnicy i kierowca Stanisław Cholewa w Gostyniu

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TOMASZÓW MAZOWIECKI 13-14.01.2012

W turnieju wystartowało dwóch naszych zawodników

w kategorii B2

MARIUSZ KOZYRA wynikiem 619 wywalczył 3 miejsce

w kategorii B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wynikiem 667 wywalczył 5 miejsce

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----


2011

VII TARNOWSKI TURNIEJ

W BRZESKU

KOBIETY

Kategoria B2

MARTA WILK wywalczyła 10 miejsce wynikiem 441 kręgli

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 3 miejsce wynikiem 587 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJwywalczył 2 miejsce wynikiem 567 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 4 miejsce wynikiem 443 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 4 miejsce wynikiem 600 kręgli

MICHAŁ CZARSKI wywalczył 13 miejsce wynikiem 511 kręgli

ANDRZEJ BARZYCKI wywalczył 17 miejsce wynikiem 404 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁAwywalczył 2 miejsce wynikiem 679 kręgli

LUCJAN FIUTA wywalczył 11 miejsce wynikiem 556 kręgli

EUGENIUSZ ŁUSIAK wywalczył 13 miejsce wynikiem 478 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

TURNIEJ O PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ

TOMASZÓW MAZOWIECKI 6-9.10.2011

W turnieju startowało sześcioro naszych zawodników oto ich wyniki

Kobiety

W kategorii B2 wystartowała MARTA WILK zajęła 8 miejsce wynikiem

498 kręgli

W kategorii B3 wystartowała EMILIA SAWINIEC zajęła 4 miejsce wynikiem 596 kręgli

MĘŻCZYŹNI

W kategorii B1 wystartował KRZYSZTOF TARKOWSKI zajął

2 miejsce wynikiem 436 kręgli

W kategorii B2 wystartował MARIUSZ KOZYRA zajął 7 miejsce wynikiem 532 kręgli

W kategorii B3 wystartowali GRZEGORZ KANIKUŁA zajmując

3 miejsce wynikiem 683 kręgli

oraz

EUGENIUSZ ŁUSIAK zajmując 9 miejsce wynikiem 592 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________


TURNIEJ O PUCHAR

ZIEMI PRZEMYSKIEJ

Kobiety

Kategoria B2

MARTA WILK zajęła 4 miejsce wynikiem 468 kręgli

EMILIA SAWINIEC zajęła 2 miejsce wynikiem 579 kręgli

 MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ zajął 1 miejsce wynikiem 533 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI zajął 2 miejsce wynikiem 453 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA zajął 3 miejsce wynikiem 574 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

PUCHAR ŚLĄSKA

DWUMECZ

W turnieju wystartowało troje naszych zawodników oto ich wyniki

klasyk

Kategoria kobiet B2

MARTA WILK zdobyła 3 miejsce wynikiem 420 kręgli

Kategoria mężczyzn B2

MARIUSZ KOZYRA zdobył 2 miejsce wynikiem 569 kręgli

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI zdobył 11 miejsce wynikiem 320 kręgli

Bowling

Kobiety Kategoria B2

MARTA WILK zdobyła 5 miejsce wynikiem 753 kręgli

Mężczyźni Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA zdobył 2 miejsce wynikiem 996 kręgli

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI zdobył 4 miejsce wynikiem 945 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

TURNIEJ DRUŻYNOWY

TUCHOLI 16 - 19 06 2011

KOBIETY ZAJĘŁY 8 MIEJSCE

MACIĄG ANNA 565
FLAK IWONA 595
EMILIA SAWINIEC 641
ŁĄCZNIE 1801


MĘŻCZYŹNI ZAJĘLI3 MIEJSCE

ZDZISŁAW KOZIEJ 619
MARIUSZ KOZYRA 626
GRZEGORZ KANIKUŁA 660
ŁĄCZNIE
1905

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

MISTRZOSTWA ŚWIATA

SARAJEWO 2011

W Mistrzostwach Świata nasz kraj reprezentowało trzech zawodników naszego Klubu oto ich osiągnięcia

W kategorii B1

ZDZISŁAW KOZIEJ został Drugim Vice Mistrzem Świata wynikiem 1204 kręgle (półfinał plus finał najwyższy wynik w serii finałowej 626 kręgli)

KRZYSZTOF TARKOWSKI zdobył 17 miejsce w półfinale wynikiem 455 kręgli

W kategorii B3

GRZEGORZ KANIKUŁA zdobył 5 miejsce wynikiem 1436 kręgli (półfinał plus finał)

Męska drużyna Polski została Drugim Vice Mistrzem Świata wynikiem 3868 kręgli w której wystąpił zawodnik naszego Klubu GRZEGORZ KANIKUŁA rzucając 728 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI

7-10.04.2011

W kategorii B3 kobiet EMILIA SAWINIEC wywalczyła 3 miejsce

wynikiem 570 kręgli

Wśród mężczyzn mieliśmy czterech reprezentantów Klubu

W kategorii B1

ZDZISŁAW KOZIEJ wywalczył 3 miejsce wynikiem 508 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 4 miejsce wynikiem 476 kręgli

W kategorii B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 10 miejsce wynikiem 538 kręgli

W kategorii B3

GRZEGORZ KANIKUŁA wywalczył 4 miejsce wynikiem 673 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

STREFA A

GOSTYŃ3-4.03.2011

KOBIETY

Kategoria B2

MARTA WILK zdobyła 12 miejsce wynikiem 429 kręgli

Kategoria B3

EMILIA SAWINIEC zdobyła 1 miejsce wynikiem 561 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

ZDZISŁAW KOZIEJ zdobył 2 miejsce wynikiem 431 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI zdobył 3 miejsce wynikiem 387 kręgli

Kategoria B2

MARIUSZ KOZYRA zdobył 3 miejsce wynikiem 557 kręgli

WALDEMAR PROCEL zdobył 8 miejsce wynikiem 514 kręgli

Kategoria B3

GRZEGORZ KANIKUŁA zdobył 2 miejsce wynikiem 687 kręgli

EUGENIUSZ ŁUSIAK zdobył 5 miejsce wynikiem 581 kręgli

LUCJAN FIUTA zdobył 9 miejsce wynikiem 560 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

2010

Brzesko

KOBIETY

Kategoria B2

1 miejsce Emilia Sawiniec wynikiem 534 kręgle

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

2 miejsce Zdzisław Koziej wynikiem 473 kręgle

3 miejsce Krzysztof Tarkowski wynikiem 447 kręgle

Kategoria B2

4 miejsce Waldemar Procel wynikiem 562 kręgle

6 miejsce Mariusz Kozyra wynikiem 545 kręgle

16 miejsce Michał Czarski wynikiem 458 kręgle

18 miejsce Andrzej Barzycki wynikiem 426 kręgle

Kategoria B3

11 miejsce Lucjan Fiuta wynikiem 473 kręgle

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

IV TURNIEJ O PUCHAR ŁUCZNICZKI

TUCHOLA 24-26.09.2010

U kobiet mieliśmy tylko jedną reprezentantkę EMILIĘ SAWINIEC z kategorii B 3 wynikiem 643 kręgle zdobyła 5 miejsce

U mężczyzn mieliśmy po jednym zawodniku w każdej kategorii

B 1 KRZYSZTOF TARKOWSKI wynikiem 486 kręgli zdobył 9 miejsce

B 2 MARIUSZ KOZYRA wynikiem 615 zdobył 9 miejsce

B 3 LUCJAN FIUTA wynikiem 609 zdobył 15 miejsce

mamy nadzieję, że na tej kręgielni za rok będzie lepiej

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

XI Mistrzostwa Europy

Tomaszów Mazowiecki 1-7.06.2010

Nasz klub miał trzech reprezentantów

Zdzisław Koziej w kategorii B1 zajął 8 miejsce

Krzysztof Tarkowski w kategorii B1 zajął 11 miejsce

Grzegorz Kanikuła B3 zajął 6 miejsce

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

Tuchola 17-20.06.2010

Drużyna kobiet w składzie

ANNA MACIĄG 535 kręgli

IWONA FLAK 608 kręgli

EMILIA SAWINIEC 626 kręgli

wywalczyła 6 miejsce 1769 kręgli

Drużyna mężczyzn w składzie

ZDZISŁAW KOZIEJ 621 kręgli

MARIUSZ KOZYRA 597 kręgli

GRZEGORZ KANIKUŁA 739 kręgli

wywalczyła 2 miejsce wynikiem 1957 kręgli

Wynik Grzegorza jest aktualnym REKORDEM POLSKI

piękny wynik

GRATULUJEMY!!!!!

___________________________________________________________________________________________________________

PUCHAR ŚLĄSKA DWUMECZ

patrz BOWLING 2010


XI FINAŁ INDYWIDUALNYCH

MISTRZOSTW POLSKI

TOMASZÓW MAZOWIECKI 15-18.04.2010

W kategorii B2 kobiet IWONA FLAK zdobyła 10 miejsce

W kategorii B3 kobiet EMILIA SAWINIEC zdobyła 5 miejsce

W kategorii B1 mężczyzn startowało dwóch zawodników

KRZYSZTOF TARKOWSKI został vicemistrzem polski

ZDZISŁAW KOZIEJ został drugim vicemistrzem polski

W kategorii B3 mężczyzn

GRZEGORZ KANIKUŁA został vicemistrzem polski

Nasz zawodnik WALDEMAR PROCEL nie mógł wystartować z powodu zmiany terminu mistrzostw

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

PÓŁFINAŁ

INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI

GOSTYŃ 18-21.03.2010

KOBIETY

kategoria B 1

ANNA MACIĄG zajęła 6 miejsce wynikiem 226 kręgli

kategoria B 2

IWONA FLAK zajęła 6 miejsce wynikiem 508 kręgli

ANNA BRYDA zajęła 9 miejsce wynikiem 490 kręgli

MARTA WILK zajęła 14 miejsce wynikiem 453 kręgli

kategoria B 3

EMILIA SAWINIEC zajęła 4 miejsce wynikiem 579 kręgli

MĘŻCZYŹNI

kategoria B 1

ZDZISŁAW KOZIEJ zajął 1 miejsce wynikiem 508 kręgli

KRZYSZTOF TARKOWSKI zajął 2 miejsce wynikiem 447 kręgli

kategoria B 2

WALDEMAR PROCELzajął 5 miejsce wynikiem 575 kręgli

MARIUSZ KOZYRA zajął 6 miejsce wynikiem 563 kręgli

HENRYK KOZYRA zajął 12 miejsce wynikiem 519 kręgli

kategoria B 3

GRZEGORZ KANIKUŁA zajął 1 miejsce wynikiem 696 kręgli

LUCJAN FIUTA zajął 16 miejsce wynikiem 480 kręgli

EUGENIUSZ ŁUSIAK zajął 17 miejsce wynikiem 473 kręgli

finaliści na niebieskim tle

Należy dodać że dwóch zawodników od stycznia 2010 roku wzmocniło Nasze szeregi przechodząc do Nas z klubu Ikar Lublin. Są to Grzegorz Kanikuła i Waldemar Procel.

IMG_1244.JPG

NASI ZAWODNICY I SYMPATYCY KLUBU 

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

TURNIEJ NIEBIESKIE ŹRÓDŁA

TOMASZÓW MAZOWIECKI 4-7.03.2010

KOBIETY

Kategoria B1

6 miejsce ANNA MACIĄG wynikiem 379 kręgli

 Kategoria B2

11 miejsce ANNA BRYDA wynikiem 532 kręgli

15 miejsce IWONA FLAK wynikiem 510 kręgli

17 miejsce MARTA WILK wynikiem 415 kręgli

Kategoria B3

5 miejsce EMILIA SAWINIEC wynikiem 574 kręgli

 MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

5 miejsce ZDZISŁAW KOZIEJ wynikiem 442 kręgli

8 miejsce KRZYSZTOF TARKOWSKI wynikiem 361 kręgli

Kategoria B2

5 miejsce MARIUSZ KOZYRA wynikiem 606 kręgli

7 miejsce WALDEMAR PROCEL wynikiem 578 kręgli

Kategoria B3

1 miejsce GRZEGORZ KANIKUŁA wynikiem 676 kręgli

23 miejsce LUCJAN FIUTA wynikiem 465 kręgli

Kategorię OPEN wygrał nasz zawodnik GRZEGORZ KANIKUŁA

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

2009

II PUCHAR WIELKOPOLSKI

GOSTYŃ 3-6.12.2009

KOBIETY

KATEGORIA B2

IWONA FLAK wywalczyła 5 miejsce wynikiem 541 kręgli

ANNA BRYDA wywalczyła 7 miejsce wynikiem 524 kręgli

MARTA WILK wywalczyła 9 miejsce wynikiem 475 kręgli

KATEGORIA B3

EMILIA SAWINIEC wywalczyła 2 miejsce wynikiem 580 kręgli

MĘŻCZYŹNI

KATEGORIA B1

KRZYSZTOF TARKOWSKI wywalczył 2 miejsce wynikiem 398 kręgli

KATEGORIA B2

MARIUSZ KOZYRA wywalczył 8 miejsce wynikiem 566 kręgli

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI wywalczył 14 miejsce wynikiem 476 kręgli

KATEGORIA B3

LUCJAN FIUTA wywalczył 16 miejsce wynikiem 529 kręgli

DSC03217.JPGNasi zawodnicy z prawej nasz niezastąpiony kierowca KRZYSZTOF TRÓJCZAK

oraz u dołu obserwator Kazimierz Curyło

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

VI DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

TUCHOLA 19-22.11.2009

KOBIETY

Nasza reprezentacja zajęła 10 miejsce wynikiem 1623 kręgli wystąpiła w składzie:

ANNA MACIĄG B1 wynik 507 kręgli

ANNA BRYDA B2 wynik 544 kręgli

EMILIA SAWINIEC B3 wynik 572 kręgli

MĘŻCZYŹNI

Nasza reprezentacja zajęła 7 miejsce wynikiem 1804 kręgli wystąpiła w składzie:

ZDZISŁAW KOZIEJ B1 wynik 532 kręgli

MARIUSZ KOZYRA B2 wynik 679 kręgli  najlepszy wynik turnieju !!!

EUGENIUSZ ŁUSIAK B3 wynik 593 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SŁUPSK

SIERAKÓW 15-18.10.2009

KOBIETY

Kategoria B2

7 miejsce ANNA BRYDA

8 miejsce IWONA FLAK

Kategoria B3

8 miejsce EMILIA SAWINIEC

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B2

10 miejsce HENRYK KOZYRA

15 miejsce PAWEŁ WOJCIECHOWSKI

21 miejsce ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI

Kategoria B3

15 miejsce EUGENIUSZ ŁUSIAK

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

XI TURNIEJ O PUCHAR ZIEMI ŁÓDZKIEJ

TOMASZÓW MAZOWIECKI 9-10.10.2009

KOBIETY

Kategoria B2

9 miejsce IWONA FLAK

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B1

2 miejsce ZDZISŁAW KOZIEJ

3 miejsce KRZYSZTOF TARKOWSKI

Kategoria B2

4 miejsce MARIUSZ KOZYRA

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

PUCHAR ŁUCZNICZKI

TUCHOLA 1-4.10.2009

Mężczyźni

Kategoria B1 ZDZISŁAW KOZIEJ 1 miejsce 649 kręgli

Kategoria B2 MARIUSZ KOZYRA 9 miejsce 616 kręgli

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

FINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI

NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

TOMASZÓW MAZOWIECKI  2009

KOBIETY

7 miejsce w kategorii B1 MACIĄG ANNA 339

9 miejsce w kategorii B2 BRYDA ANNA 532

w tej samej kategorii została niedopuszczona do startu WILK MARTA z winy organizatora gdyż chciał aby wystartowała rezerwowa jego zawodniczka

Mężczyźni

MISTRZ POLSKI w kategorii B1 KOZIEJ ZDZISŁAW 526

5 miejsce w kategorii B1 TARKOWSKI KRZYSZTOF 396

4 miejsce w kategorii B2 KOZYRA MARIUSZ 615

9 miejsce w kategorii B2 KOZYRA HENRYK 545

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

TURNIEJ KWALIFIKACYJNY

INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI

NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

GOSTYŃ 12-15.03.2009

KOBIETY

Kategoria B 1    ANNA MACIĄG  3 miejsce 344 kręgliANNA MACIĄG asystent KRZYSZTOF TRÓJCZAK_1.JPG

Kategoria B 2    MARTA WILK 5 miejsce 537 kręgliMARTA_WILK.JPG

                       ANNA BRYDA 6 miejsce 523 kręgliANNA_BRYDA_asystentka_EMILIA_SAWINIEC.JPG

Kategoria B 3    EMILIA SAWINIEC 7 miejsce 511 kręgliEMILIA_SAWINIEC.JPG

MĘŻCZYŹNI

Kategoria B 1    ZDZISŁAW KOZIEJ 1 miejsce 511 kręgliZDZIS__AW_KOZIEJ_asystent_LUCJAN_FIUTA.JPG

                     KRZYSZTOF TARKOWSKI4 miejsce 398 kręgliKRZYSZTOF_TARKOWSKI_asystent_LUCJAN_FIUTA.JPG

Kategoria B 2   MARIUSZ KOZYRA 3 miejsce 560 kręgliMARIUSZ_KOZYRA_asystent_KRZYSZTOF_TR__JCZAK.JPG

                       HENRYK KOZYRA5 miejsce 547 kręgliHENRYK_KOZYRA_asystent_KRZYSZTOF_TR__JCZAK.JPG

Kategoria B 3  EUGENIUSZ ŁUSIAK 6 miejsce 569 kręgliEUGENIUSZ___USIAK.JPG

                     LUCJAN FIUTA 10 miejsce 534 kręgliLUCJAN_FIUTA.JPG

ZAWODNICZKI_I_ZAWODNICY__HETMAN_LUBLIN.JPG

HETMAN LUBLIN

Bardzo przyjemne wyniki nadeszły z tych Półfinałów.

Anna Maciąg, Anna Bryda, Marta Wilk, Zdzisław Koziej, Krzysztof Tarkowski, Mariusz Kozyra, Henryk Kozyra.awansowali do finałów MP. Ponadto Emilia Sawiniec jest pierwszą rezerwową na ten finał.

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

VI Ogólnopolski Turniej o Puchar Niebieskich Źródeł

Tomaszów Mazowiecki 26.02-1.03.2009

W turnieju wystartowało 11 naszych zawodników oto ich lokaty

Kobiety

kategoria B 2Marta Wilk zajęła 8 miejsce wynikiem 541

                       Bryda Anna zajęła 12 miejsce wynikiem 489

kategoria B 3

Emilia Sawiniec zajęła 8 miejsce wynikiem 533

Mężczyźni

kategoria B 1

Koziej Zdzisław zajął 2 miejsce wynikiem 552

Tarkowski Krzysztof zajął 7 miejsce wynikiem 371

kategoria B 2

Kozyra Mariusz zajął 8 miejsce wynikiem 563

Kozyra Henryk zajął 13 wynikiem537

Wojciechowski Paweł zajął 21 miejsce wynikiem 474

Barzycki Andrzej zajął 22 miejsce wynikiem 446

kategoria B3

Fiuta Lucjan zajął 14 miejsce wynikiem 562

Łusiak Eugeniusz zajął 21 miejsce wynikiem500

Za dwa tygodnie będzie lepiej

DSC02546_1.JPG

DSC02534_1.JPGDSC02535_1.JPGDSC02537_1.JPGDSC02538_1.JPG

DSC02547_1.JPGDSC02548_1.JPGDSC02549.JPGDSC02541_1.JPG

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

2008

TURNIEJ NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH

w kręglach klasycznych
TOMASZÓW MAZOWIECKI 2008

          W turnieju wystąpiło 9 naszych reprezentantów oto ich lokaty

I miejsce w kategorii B1 zajął Zdzisław Koziej606 punktów

VI miejsce w kategorii B1 zajął Krzysztof Tarkowski 398 punktów

XVIII miejsce w kategorii B2 zajęła Bryda Anna 480 punktów

XIV miejsce w kategorii B2 zajął Kozyra Mariusz  507 punktów

XIX miejsce w kategorii B2 zajął Wojciechowski Paweł 445 punktów

XX miejsce w kategorii B2 zajął Barzycki Andrzej 441 punktów

XXII miejsce w kategorii B2 zajął Wójcik Edward 409 punktów

III miejsce w kategorii B3 zajęła Wierzejska Agnieszka 630 punktów

XIII miejsce w kategorii B3 zajął Łusiak Eugeniusz 561 punktów

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

W KRĘGLACH KLASYCZNYCH TUCHOLA

Reprezentacja naszego KLUBU

Kobiet w składzie:

Anna Maciąg kategoria B1

Anna Bryda kategoria B2

Agnieszka Wierzejska kategoria B3

Zajęła 8 miejsce

Mężczyzn w składzie:

Zdzisław Koziej kategoria B1

Paweł Wojciechowski kategoria B2

Lucjan Fiuta kategoria B3

Zajęła 11 miejsce

Opiekun i kierowca Stanisław Cholewa

Za rok będzie lepiejbez__tytu__u.JPG

_________________________________________________________________________

Mistrzostwa Europy w Budapeszcie 2008 w kręglach klasycznych

3 miejsce w kategorii B1 Zdzisław Koziej, który z drużyną mężczyzn wywalczył vice mistrza Europy

6 miejsce w kategorii B3 Agnieszka Wierzejska, która z drużyną kobiet wywalczyła 3 miejsce

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

IX Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

2 miejsce w kategorii B1 Maciąg Anna 424

2 miejsce w kategorii B1 Koziej Zdzisław 529

8 miejsce w kategorii B2 Wilk Marta 510

1 miejsce w kategorii B3 Wierzejska Agnieszka 631

7 miejsce w kategorii B3 Fiuta Lucjan 575

Finaliści MP Kręgle KlasyczneFinaliści z pucharami

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

III WOJEWÓDZKI TURNIEJ

NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRĘGLACH

O „PUCHAR PODKARPACIA”

Turniej odbył się w dniach 21-25.05.2008r. w Tomaszowie Mazowieckim

2 miejsce w kategorii B1 Koziej Zdzisław 291

1 miejsce w kategorii B2 Bryda Anna 613

5 miejsce w kategorii B2 Flak Iwona 555

1 miejsce w kategorii B3 Wierzejska Agnieszka 674

GRATULUJEMY!!!!!

__________________________________________________________________________

Półfinały Mistrzostw Polski

w Kręglach klasycznych

Niewidomych i Słabowidzących -

Tomaszów Maz. 27.02-01.03 2008

2 miejsce zajęła Maciąg Anna w kategorii B1 355

5 miejsce zajęła Wilk Marta w kategorii B2 529

10 miejsce zajęła Bryda Anna w kategorii B2 484

1 miejsce zajęła Wierzejska Agnieszka w kategorii B3 633

11 miejsce zajęła Sawiniec Emilia w kategorii B3 525 (9x2)

14 miejsce zajęła Beata Chraścina w kategorii B3 426

2 miejsce zajął Koziej Zdzisław w kategorii B1 483

6 miejsce zajął Tarkowski Krzysztof w kategorii B1 334

6 miejsce zajął Wojciechowski Paweł w kategorii B2 515

9 miejsce zajął Kozyra Henryk w kategorii B2 505

12 miejsce zajął Barzycki Andrzej w kategorii B2 472

3 miejsce zajął Fiuta Lucjan w kategorii B3 573

12 miejsce zajął Kozyra Mariusz w kategorii B3 528

17 miejsce zajął Łusiak Eugeniusz w kategorii B3 485

DSC098181.JPG

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

Puchar Wielkopolski

25 - 28.09.2008r. Sieraków

 Trzecie miejsce w kategorii B3 wywalczyła Emilia Sawiniec wynikiem 654 punkty

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

Puchar Prezesa San-Marko

Sieraków 25-28.09.2008r.

Czwarte miejsce w kategorii kobiet wywalczyła Emilia Sawiniec wynikiem 321 punktów

GRATULUJEMY!!!!!

_________________________________________________________________________

kregle klasyczne

BOWLING

2020

 

2019

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

21-24.11.2019 CZĘSTOCHOWA

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1           561                 2

MARIUSZ KOZYRA                   B2           974                 2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI       B2           774               10

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BESKIDY

17-20.10.2019 BIELSKO BIAŁA

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA               B3            632                   3

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                 B1            775                   1

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

GRAND PRIX

13.10.2019 RZESZÓW

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1           316                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1           206                 3

MARIUSZ KOZYRA                   B2           438                 4

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3           484                 2

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

XV PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI

RZESZÓW 10-13.10.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

WILK RENATA                          B2            630               7

ANNA MARCHEWKA              B2             515              10

EMILIA SAWINIEC                   B3            764                5

BEATA CHRAŚCINA                B3            763                6

ELŻBIETA MALINOWSKA       B3            715                7

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1           815                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            532                3

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1063               1

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            741               11

HENRYK KOZYRA                    B2            721              12 

PIOTR WOŹNICZKA                 B2            665              14

TADEUSZ ZGORZAŁEK           B2            484              16

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3            992               2

PIOTR OZIOMEK KONTUZJA

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR SYRENKI

21.09.2019 WARSZAWA

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                 B1           886                   1

MARIUSZ KOZYRA                 B2           868                   2

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

21.09.2019 WARSZAWA

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA                B3            536                2

ELŻBIETA MALINOWSKA       B3            523                3

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            368                1

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            512                8

HENRYK KOZYRA                    B2            492                9

LUCJAN FIUTA                         B3            512                6

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

SUWAŁKI 22-25.08.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            892                1

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1079               1

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

FINAŁ GRAND PRIX POLSKI

ŁÓDŹ 1-4.08.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce 

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            368                1

MARIUSZ KOZYRA                   B2            582                1

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PÓŁFINAŁ GRAND PRIX POLSKI

ŁÓDŹ 1-4.08.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            506                1

MARIUSZ KOZYRA                   B2            977                3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            844                 7

GRZEGORZ KANIKUŁA            B3            844                9

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

OPOLE 11-14.07.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA                B3            768                5

ELŻBIETA MALINOWSKA       B3            661              10

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            546                2

MARIUSZ KOZYRA                   B2            879                7

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            792                12

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

4-7.07.2019 WŁOCŁAWEK

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA                B3            879                6

ELŻBIETA MALINOWSKA       B3            859                8

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            684                2

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1064               2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            791                10

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

FINAŁ INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

14-15.06.2019 RZESZÓW

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1    910+805=1715        1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1    617+611=1228        3

MARIUSZ KOZYRA                   B2    899+948=1847        6

GRZEGORZ KANIKUŁA            B3    954+985=1939        4

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BIELSKO BIAŁA 23-26.05.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            562                2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2             808               5

MARIUSZ KOZYRA                   B2             754               6

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 9-12.05.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA                 B3            867                2

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            633                2

MARIUSZ KOZYRA                   B2            948                2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            715                10

LUCJAN FIUTA                         B3             625               14

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----


PÓŁFINAŁ INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI

26-27.04.2019 WROCŁAW

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            910                  1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            617                  4

MARIUSZ KOZYRA                   B2            899                  6

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI       B2            823                 11

GRZEGORZ KANIKUŁA            B3            954                  4

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

WŁOCŁAWEK 10-13.01.2019

Imię i nazwisko                       kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATCHRAŚCINA                   B3            820                4

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            925                1

MARIUSZ KOZYRA                   B2            853                4

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            765                 8

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2018

MISTRZOSTWA POLSKI PAR

RZESZÓW 30.11-1.12.2018

ZDZISŁAW KOZIEJ B1 i GRZEGORZ KANIKUŁA B3

        802 kręgle                              848 kręgle     sumą 1650 kręgle

    zdobyli      MISTRZA POLSKI PAR B1 + Bx

MARIUSZ KOZYRA B2 i PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2

              808 kręgle               824 kręgle   sumą   1632 kregle wywalczyli 5 miejsce

GRAND PRIX

ZDZISŁAW KOZIEJ B1 1 miejsce

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2 6 miejsce

MARIUSZ KOZYRA B2 7 miejsce

GRZEGORZ KANIKUŁA B3 9 miejsce

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

RZESZÓW 8-11.11.2018

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

RENATA WILK                           B2            585                7

EMILIA SAWINIEC                     B3            765               5

BEATA CHRAŚCINA                 B3            733                7

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3            698                9

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            865                1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            605                2

MARIUSZ KOZYRA                   B2            961                2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            788               10

PIOTR WOŹNICZKA                 B2            713                13

JÓZEF DUBICKI                        B3            685               12

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR POLSKI

SUWAŁKI 26-27.10.2018

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            913                1

MARIUSZ KOZYRA                   B2            857                7
---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 11-14.10.2018

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

RENATA WILK                           B2            648                9

BEATA CHRAŚCINA                 B3            704                6

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3            694                7

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            480                3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            864                2

MARIUSZ KOZYRA                   B2            856                3

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

WARSZAWA 15.09.2018

KATEGORIA B2

MARIUSZ KOZYRA wynikiem 722 kręgle wywalczył 1 miejsce

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI wynikiem 592 wywalczył 2 miejsce

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

OPOLE 19-22.07.2018

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

RENATA WILK                           B2            529               11

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3            774                5

BEATA CHRAŚCINA                 B3            690                9

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            868                1

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            745               16

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

 ŁÓDŹ 26-27.04.2018

ELIMINACJE

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            960                 1

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1002                4

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            905                 9

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3            932                11

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XIII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

 ŁÓDŹ 26-27.04.2018

FINAŁ

Imię i nazwisko                         kat         wynik                  miejsce

Eliminacje Finał Suma

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1      960        912   1872      1

MARIUSZ KOZYRA                   B2     1002       825   1827      7

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2       905        875   1790    10

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3       932        909   1841    11

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2017

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

CZĘSTOCHOWA 24-26.11.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

ANNA MARCHEWKA                B2            599                7

BEATA CHRAŚCINA                 B3            796                5

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            514                 3

MARIUSZ KOZYRA                   B2            976                 3

MICHAŁ CZARSKI                     B2            801                9

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            770                 11

KAROL OLBRYŚ                      B2             598                18

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI

RZESZÓW 10-12.11.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

ANNA MACIĄG                          B1            352                1

ANNA BRYDA                            B2            671                6

RENATA WILK                           B2            554                12

ANNA MARCHEWKA                B2            550                13

EMILIA SAWINIEC                     B3            793                 6

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3            758                 7

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                    B1           949                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI        B1           528                3

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1046               1

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            845                 5

EDWARD WÓJCIK                    B2            710                14

MICHAŁ CZARSKI                    B2             647               17

HENRYK KOZYRA                    B2            638                18

PIOTR WOŹNICZKA          B2          610            19

ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI  B3            544                21

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3           1019                3

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

PUCHAR POLSKI

ŁÓDŹ 27-29.10.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                            B2            656                7

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3             807               4

BEATA CHRAŚCINA                 B3             698               6

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1             876               1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1             658               4

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1026               2

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3            1004              4

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BESKIDY

5-8.10.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA                 B3            720                 4

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            982                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            426                 8

MARIUSZ KOZYRA                   B2            903                 2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            850                 5

HENRYK KOZYRA                    B2            682                 9

PIOTR WOŹNICZKA                 B2            609                12

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 29.09-1.10.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

RENATA WILK                           B2            728                 5

EMILIA SAWINIEC                     B3            728                 4

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            588                 2

MARIUSZ KOZYRA                   B2            939                 3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            660                11

HENRYK KOZYRA                    B2            645                12

PIOTR WOŹNICZKA                 B2             535               14

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

O PUCHAR PODKARPACIA

RZESZÓW 15-17.09.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                            B2            760                3

RENATA WILK                           B2            593                 7

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            619                 2

MARIUSZ KOZYRA                   B2           1000               1

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            818                 6

HENRYK KOZYRA                    B2            622                10

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

MISTRZOSTWA ŚWIATA W JAPONII

23-25.09.2017

Jedynym reprezentantem naszego Klubu był ZDZISŁAW KOZIEJ

a oto jego wyniki:

w grze singlowej B1 wywalczył 6 miejsce wynikiem 828 kręgli

w grze B1+Bx 5 miejsce

w grze czwórek 6 miejsce

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

OPOLE 21-23.07.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

EMILIA SAWINIEC                     B3            841                 3

BEATA CHRAŚCINA                 B3            704                 6

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3            686                 8

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                   B1            909                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            606                 5

MARIUSZ KOZYRA                   B2            952                 3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            694                13

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

ŁÓDŹ 30.06-1.07.2017

FINAŁY

Imię i nazwisko                    kat     półfinał  finał  razem    miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA              B3      849       736    1585           5

ELŻBIETA MALINOWSKA     B3      680       709    1389           7

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1       924       896    1820          1  

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1       574       565    1139          4

MARIUSZ KOZYRA               B2       957       935    1892          6

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2       853       849     1702          8

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3      1021     1096    2117          2

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XII INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

ŁÓDŹ 30.06-1.07.2017

PÓŁFINAŁY

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA              B3           849                    5

ELŻBIETA MALINOWSKA     B3           680                    9

EMILIA SAWINIEC                 B3            667                  10

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             924                   1                

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             574                   4

MARIUSZ KOZYRA               B2             957                   5

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             853                   8

PIOTR WOŹNICZKA             B2             575                  19

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3            1021                  4

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 7-9.04.2017

Imię i nazwisko                         kat         wynik            miejsce

Kobiety

RENATA WILK                           B2            671                   4

ANNA MARCHEWKA                B2            465                   7

ELŻBIETA MALINOWSKA        B3            742                  4

BEATA CHRAŚCINA                 B3            729                  5

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1            615                 2

MARIUSZ KOZYRA                   B2            957                 2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI      B2            748                 9

MICHAŁ CZARSKI                    B2            730               10

PIOTR WOŹNICZKA                 B2            444               15

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

2016

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

KATOWICE 9-10.12.2016

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

 

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ              B1             819                   1

MARIUSZ KOZYRA              B2             948                   1

 

PARY B1-BX

PÓŁFINAŁ

ZDZISŁAW KOZIEJ    B1   819

MARIUSZ KOZYRA    B2   948

                                 Suma 1767 Miejsce 2

FINAŁ

ZDZISŁAW KOZIEJ    B1   295

MARIUSZ KOZYRA    B2   263

                                 Suma 558 Miejsce 1

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

CZĘSTOCHOWA 24-27.11.2016

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             858                   1                

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             606                   4

MARIUSZ KOZYRA               B2             924                   3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             794                   8

MICHAŁ CZARSKI                B2             726                  11

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

XII PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI

RZESZÓW/LUBLIN 11-13.11.2015

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA MACIĄG                     B1            404                    2

ANNA BRYDA                       B2            754                    2

IWONA NIEŚCIEROWICZ     B2            648                    8

TERESA KOZYRA                 B2            335                  18

EMILIA SAWINIEC                 B3            856                   3

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             829                   1                

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             492                   4

MARIUSZ KOZYRA               B2             954                   1

EDWARD WÓJCIK                B2             849                   6

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             831                   7

HENRYK KOZYRA                B2             665                  15

MICHAŁ CZARSKI                B2             645                  17

LUCJAN FIUTA                     B3             754                  10

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI

WŁOCŁAWEK 3-5.11.2016

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1            830                   1

MARIUSZ KOZYRA               B2           1052                  1  

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

MISTRZOSTWA ŚWIATA ŁÓDŹ

Zawodnik naszego Klubu ZDZISŁAW KOZIEJ reprezentując Polskę              w znakomitym stylu wywalczył w kategorii B1 MISTRZA ŚWIATA gratulując występu życzymy dalszych sukcesów sportowych


---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 13-16.10.2016


Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

IWONA NIEŚCIEROWICZ           B2               690                     9

EMILIA SAWINIEC                       B3              771                     3

ELŻBIETA MALINOWSKA          B3              711                      6

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1            594                  2

MARIUSZ KOZYRA               B2            955                  2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI   B2           744                  8

---- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y ----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BYDGOSZCZ 12-15.08.2016

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

IWONA NIEŚCIEROWICZ   B2              706                    6

RENATA WILK                     B2              652                    7

MALINOWSKA ELŻBIETA   B3             657                    8

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             623                   1

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             773                   8

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

OPOLE 14-17.06.2016

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

MARTA WILK                        B2             553                  11

EMILIA SAWINIEC                B3             802                   3

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             525                   2

MARIUSZ KOZYRA                     B2                890                     2

HENRYK KOZYRA                       B2                757                   10 

MICHAŁ CZARSKI                        B2               747                    12


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

PÓŁFINAŁ I FINAŁ ŁÓDŹ

Imię i nazwisko                    kat   półfinał  finał   suma      miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2    731                                           7

EMILIA SAWINIEC               B3    828 + 895 razem 1723            3

BEATA CHRAŚCINA            B3    707                                          8

ELŻBIETA MALINOWSKA   B3    636                                         12

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1  922 + 923 razem 1845            1

MARIUSZ KOZYRA               B2  824 + 975 razem 1799            6

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2   879 + 914 razem 1793           7

HENRYK KOZYRA                B2   699                                        19

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3 1098 + 1038 razem 2136         3


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

 

2015

 

XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

CZĘSTOCHOWA 26-29.11.2015

 

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

IWONA FLAK                       B2              720                    5

BEATA CHRAŚCINA            B3             742                     2

ELŻBIETA MALINOWSKA   B3             699                     4

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             698                   1

MARIUSZ KOZYRA               B2             871                   3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             744                   9

MICHAŁ CZARSKI                B2             691                  11

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

XI PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI

RZESZÓW/LUBLIN 7-9.11.2015

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2              700                    5

IWONA FLAK                       B2              648                    8

RENATA WILK                     B2              600                   10

EMILIA SAWINIEC               B3              842                    2

BEATA CHRAŚCINA            B3              691                   5

MALINOWSKA ELŻBIETA   B3              537                 10

KOZYRA TERESA                B3              359                 13

MARCHEWKA ANNA           B3              339                 14

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             925                  1                

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             567                  3

MARIUSZ KOZYRA               B2             878                  2

EDWARD WÓJCIK                B2             860                  4

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             839                  6

MICHAŁ CZARSKI                B2             661                 18

HENRYK KOZYRA                B2             644                 19

ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI B2          463                 25

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3            1011                 2

JÓZEF DUBICKI                    B3             646                13


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

RZESZÓW 20-21.09.2015

KATEGORIA B1+BX

ZDZISŁAW KOZIEJ i GRZEGORZ KANIKUŁA - BRĄZOWY MEDAL

KATEGORIA B2+B2

EDWARD WÓJCIK i MARIUSZ KOZYRA - BRĄZOWY MEDAL

KATEGORIA TRÓJKI

ZDZISŁAW KOZIEJ MARIUSZ KOZYRA GRZEGORZ KANIKUŁA

- MISTRZAMI POLSKI

KATEGORIA CZWÓRKI

ANNA BRYDA ZDZISŁAW KOZIEJ

EDWARD WÓJCIK GRZEGORZ KANIKUŁA

- MISTRZAMI POLSKI

EMILIA SAWINIEC KRZYSZTOF TARKOWSKI

MARIUSZ KOZYRA PAWEŁ WOJCIECHOWSKI

- VICE MISTRZAMI POLSKI

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR PODKARPACIA RZESZÓW 17-19.09.2015

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2              798                    5

EMILIA SAWINIEC               B3              921                    2

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             842                  1                

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             632                  5

MARIUSZ KOZYRA               B2             933                  5

EDWARD WÓJCIK                B2             904                  6

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             807                 11

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3           1018                  5

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BYDGOSZCZ 22.08.2015

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             797                  1                

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             632                  2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2             942                  7

MARIUSZ KOZYRA               B2             919                 8

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

OPOLE 31.07-2.08.2015

 

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2              801                    5

RENATA WILK                     B2              521                   14

EMILIA SAWINIEC               B3              712                    5

BEATA CHRAŚCINA           B3               636                   7

ELŻBIETA MALINOWSKA  B3               573                 10

ANNA MARCHEWKA          B3              456                  14

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             628                  1

EDWARD WÓJCIK                B2             880                  4

MARIUSZ KOZYRA               B2             870                  5

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              792                10

HENRYK KOZYRA                B2              690                16

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 3-5.07.2015


Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2              762                    4

RENATA WILK                     B2              752                    5

EMILIA SAWINIEC               B3              805                    2

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1              811                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              630                 2

EDWARD WÓJCIK                B2              906                 2

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2              842                 5

MARIUSZ KOZYRA               B2              830                 6

MICHAŁ CZARSKI          B2           755            11

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              720                16

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

O PUCHAR ŚLĄSKA DWUMECZ

RACIBÓRZ 11-12.06.2015


Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

EMILIA SAWINIEC                B3              806                 6

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1              963                1

MARIUSZ KOZYRA               B2              991                5

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

12-13.03.2015 ŁÓDŹ

Imię i nazwisko                    kat           wynik                         miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2    851 + 711 razem 1562            5

EMILIA SAWINIEC               B3    805 + 830 razem 1635            7

BEATA CHRAŚCINA            B3   692 + 687 razem 1379            9

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1  982 + 824 razem 1806            1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1  663 + 658 razem 1321            6

MARIUSZ KOZYRA               B2  979 + 877 razem 1856           5

EDWARD WÓJCIK                B2  874 + 856 razem 1730           9

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3 1037 + 950 razem 1987          5

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

6-7.03.2015 KATOWICE

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                      B2              851                    4

EMILIA SAWINIEC               B3              805                    7

BEATA CHRAŚCINA            B3              692                  10

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1              982                 1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              663                 7

MARIUSZ KOZYRA               B2              979                 4

EDWARD WÓJCIK                B2              874                10

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2              785                18

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              775                20

MICHAŁ CZARSKI                B2              768                23

HENRYK KOZYRA                B2              716                27

GRZEGORZ KANIKUŁA       B3             1037                3

LUCJAN FIUTA                     B3              732                22

Finaliści na różowo

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----


2014

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

"PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI"

RZESZÓW 9-11.11.2014

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA MACIĄG                    B1              465                   2

ANNA BRYDA                      B2              797                   4

FLAK IWONA                       B2              633                  10

WILK MARTA                       B2              533                  12

EMILIA SAWINIEC               B3              942                   2

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1             782                   1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1             609                  2

ZBIGNIEW OLBRYŚ              B1              99 kontuzja  12

EDWARD WÓJCIK                B2              915                 3

MARIUSZ KOZYRA               B2              859                 5

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              732                13

HENRYK KOZYRA                B2              716                14

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2              708                15

MICHAŁ CZARSKI                 B2             678                 17

KAROL OLBRYŚ                   B2             452                 20

ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI B2          394                 21

GRZEGORZ KANIKUŁA         B3            972                  2

LUCJAN FIUTA                       B3            699                 12

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI

RZESZÓW 13-14.09.2014

B1+BX

Imię i nazwisko                                                              suma miejsce

ZDZISŁAW KOZIEJ 798 GRZEGORZ KANIKUŁA 1044   1842      1

KRZYSZTOF TARKOWSKI 558 LUCJAN FIUTA 733      1291      9

B2+B2

Imię i nazwisko                                                               suma miejsce

MARIUSZ KOZYRA 893 EDWARD WÓJCIK 906            1799      3

ANNA BRYDA 801 PAWEŁ WOJCIECHOWSKI 757       1618     7

TRÓJKI

Imię i nazwisko                                suma miejsce

ZDZISŁAW KOZIEJ

MARIUSZ KOZYRA

GRZEGORZ KANIKUŁA                      2735       1

KRZYSZTOF TARKOWSKI

EDWARD WÓJCIK

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI                 2221       8

CZWÓRKI

Imię i nazwisko                               suma miejsce

ZDZISŁAW KOZIEJ

EDWARD WÓJCIK

MARIUSZ KOZYRA

GRZEGORZ KANIKUŁA                     1641       1

ANNA BRYDA

KRZYSZTOF TARKOWSKI

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI

LUCJAN FIUTA                                   2909       7

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "PUCHAR PODKARPACIA"

RZESZÓW 12-14.09.2014

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                        B2            801                    2

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1            632                    2

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1            558                    6            

EDWARD WÓJCIK                B2            906                    3

MARIUSZ KOZYRA        B2          893                5

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2            757                   14

GRZEGORZ KANIKUŁA        B3          1044                    3

LUCJAN FIUTA                      B3           733                    13

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

22-24.08.2014 BYDGOSZCZ

 

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                        B2             761                   4

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              636                   2

MARIUSZ KOZYRA               B2              868                   4

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              864                   5

LUCJAN FIUTA                     B3              719                   8

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ OPOLE

11-13.07.2014


Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                        B2             722                   4

MARTA WILK                         B2             622                   7

BEATA CHRAŚCINA              B3            658                   4

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              592                  2

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              839                  6

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2              767                  7

EDWARD WÓJCIK                B2              763                  8

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI

WROCŁAW

FINAŁ

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1   802 + 819= 1621       1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1   656 + 604 = 1260      3

PÓŁFINAŁ

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                        B2             754                   10

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1              802                   1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              656                   3

EDWARD WÓJCIK                B2              849                   9

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI  B2              820                  12

MARIUSZ KOZYRA               B2              793                  14

GRZEGORZ KANIKUŁA        B3              837                  16

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 2-4.05.2014


Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

BEATA CHRAŚCINA             B3              676                  2 

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1              817                  1              

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              631                  2

EUGENIUSZ ŁUSIAK            B2              837                  4

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

2013

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

TARNÓW 13-15.12.2013

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

RENATA WILK                       B2             673                    5  

EMILIA SAWINIEC                 B3             869                    1

BEATA CHRAŚCINA             B3             626                   10

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1             662                    1

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1              550                   3

MARIUSZ KOZYRA               B2              853                   7

MICHAŁ CZARSKI                 B2              710                 14


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

CZĘSTOCHOWA 22-24.11.2013

Imię i nazwisko                    kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                       B2              782                   2

RENATA WILK                      B2              634                   8

EMILIA SAWINIEC                B3              834                   2

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ               B1              811                   1

KRZYSZTOF TARKOWSKI  B1              570                   3

MARIUSZ KOZYRA              B2              964                   1             

EDWARD WÓJCIK               B2              869                   3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2              852                   5

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

X TURNIEJ O PUCHAR WARMII I MAZUR


mię i nazwisko                           kat           wynik            miejsce

KOBIETY

ANNA BRYDA                             B2             711                    6

RENATA WILK                            B2             601                    7

BEATA CHRAŚCINA                  B3             595                    6

MĘŻCZYŹNI

KRZYSZTOF TARKOWSKI       B1             509                     2

MARIUSZ KOZYRA                    B2             920                    3

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI       B2             866                    8

GRZEGORZ KANIKUŁA           B3             1082                   2

LUCJAN FIUTA                          B3             858                   11


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

 

IX PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI

RZESZÓW/LUBLIN 9-11.11.2013


Imię i nazwisko                       kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA MACIĄG                        B1           388                    3

ANNA BRYDA                          B2           736                    7

IWONA FLAK                           B2           668                   10

RENATA WILK                         B2           623                   13

EMILIA SAWINIEC                   B3           807                    3

BEATA CHRAŚCINA               B3           601                   13

Mężczyźni

ZDZISŁAW KOZIEJ                  B1           707                    1

KRZYSZTOF TARKOWSKI     B1           553                    4

EDWARD WÓJCIK                  B2           990                    2

MARIUSZ KOZYRA                 B2           906                    5

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI     B2          867                    8

HENRYK KOZYRA                   B2          743                   12

MICHAŁ CZARSKI                    B2          628                   17

ANDRZEJ WOJCIECHOWSKI B2          526                   21

GRZEGORZ KANIKUŁA          B3          1051                  1

EUGENIUSZ ŁUSIAK              B3            858                   7

LUCJAN FIUTA                       B3            700                  15

JÓZEF DUBICKI                      B3            656                  19  

 


----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

 

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

BYDGOSZCZ 14-15.09.2013

Imię i nazwisko                 kat           wynik            miejsce

Kobiety

ANNA BRYDA                     B2             743                    5

RENATA WILK                    B2             579                    8

EMILIA SAWINIEC              B3             834                    3 

Mężczyźni

KRZYSZTOF TARKOWSKI B1             795                    1

ZDZISŁAW KOZIEJ              B1             760                   2 

MARIUSZ KOZYRA             B2            1000                  3

EDWARD WÓJCIK              B2             922                   5

PAWEŁ WOJCIECHOWSKI B2            840                   7

HENRYK KOZYRA               B2            753                  10

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

MISTRZOSTWA EUROPY

PRAGA 23.08-01.09.2013

MIĘ NAZWISKO                KAT             MIEJSCE              WYNIK

GRY SINGLOWE

ZDZISŁAW KOZIEJ             B1        MISTRZ EUROPY         825

GRZEGORZ KANIKUŁA     B3        MISTRZ EUROPY        1285

GRA DEBLOWA

ZDZISŁAW KOZIEJ             B1                                               795

GRZEGORZ KANIKUŁA     B3                                               1210

                                                MISTRZOWIE EUROPYSUMĄ2005

GRA TRIO

ZDZISŁAW KOZIEJ            B1                                                 621

M KONTRYMOWICZ          B2                                                 646

GRZEGORZ KANIKUŁA    B3                                                 719

                                                                      3              SUMĄ 1986

GRA CZWÓRKI

ZDZISŁAW KOZIEJ            B1                                                 618

M KONTRYMOWICZ          B2                                                 678

J SZUSZKIEWICZ               B2                                                 692

GRZEGORZ KANIKUŁA     B3                                                 771

                                       VICE-MISTRZOWIE EUROPYSUMĄ2759

GRA ALL EVENTS

ZDZISŁAW KOZIEJ             B1      MISTRZ EUROPY           2859

GRZEGORZ KANIKUŁA     B3      MISTRZ EUROPY           3985

----- G ----- R ----- A ----- T----- U ----- L ----- U ----- J ----- E ----- M ----- Y -----

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI

28.06.2013 WROCŁAW

MIĘ NAZWISKO                    KAT       MIEJSCE      WYNIK

KOBIETY

ANNA MACIĄG                       B1             7                  441

ANNA BRYDA                        B2             10                663

EMILIA SAWINIEC                 B3               7                755

MĘŻCZYŹNI

ZDZISŁAW KOZIEJ                B1               1                 764

KRZYSZTOF TARKOWSKI   B1               5                 636

MARIUSZ KOZYRA    &